Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O CODZIENNEJ PIELĘGNACJI I PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ [VIDEO]

Tematem ostatniego przed feryjną przerwą wykładu na Uniwersytecie III Wieku było zagadnienie w głównej mierze przeznaczone dla pań. Mówiono bowiem o pielęgnacji cery dojrzałej. W kontekście codziennej pielęgnacji twarzy warto zwrócić uwagę na bardzo ważny aspekt.

Otóż abyśmy mogli dłużej cieszyć się piękną i elastyczną skórą musimy zadbać o jej nawodnienie. Pijmy zatem dużo czystej niegazowanej wody. Z tym jest bowiem problem. Zwłaszcza seniorzy piją bardzo mało, a to niedobrze.

Przy małym nawodnieniu starzejemy się szybciej, a skóra nie tylko twarzy robi się sucha i matowa. Uniwersytet III Wieku tak jak mówiliśmy na początku ma teraz zimową przerwę. Ale koordynator uczelni z ramienia WDK Zofia Spaleniak myśli już o przyszłym semestrze.

Oprócz stacjonarnych wykładów będą też wycieczki, choć z tym może być akurat problem. Mamy bowiem wysoką inflację a i ceny paliwa nie są małe. Jednak w tym trudnym czasie pewnie uda się coś wyjazdowego zorganizować dla studentów uczelni. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.