Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZIMOWE FERIE W SPÓŁDZIELCZYCH PLACÓWKACH [VIDEO]

Ferie zimowe w spółdzielczych placówkach rozpoczęły się od zajęć integracyjnych w siedzibie Spółdzielczego Domu Kultury. Była zatem okazja aby poznać swoje imiona, przełamać pierwsze lody i dobrze się ze sobą bawić. Pierwszy feryjny turnus wyjechał m.in. na wycieczkę do Częstochowy.

Tam w  Teatrze im. A. Mickiewicza dzieciaki obejrzały spektakl .„Czerwony Kapturek”. W drodze powrotnej nie zabrakło również wizyty w McDonalds. To pewnie jedna z ostatnich takich wypraw na wyjazdowego hamburgera, bowiem latem będzie go można zjeść już w Wieluniu. Poza tym dzieci były w kinie i bibliotece.

W trakcie ferii dzieci dużo czasu spędzają też na dużej sali SDK. Grają w gry planszowe, piłkę nożną, bawią się w chowanego i pokonują tory przeszkód. Jednakże największym zainteresowaniem w tym roku cieszy się układanie konstrukcji ze słomek.

Wspólne śpiewanie piosenek również sprawia podopiecznym dużo przyjemności, a zabawa w kalambury rozwija kreatywność. Moc atrakcji sprawiła, że uczestnicy ferii zimowych zupełnie zapomnieli o używaniu telefonów komórkowych. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.