Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ŚWIĄTECZNE AKCENTY NA KONCERCIE W BIBLIOTECE [VIDEO]

Koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Wieluniu, który odbył się w podwojach biblioteki powiatowej dostarczył przybyłej publiczności wielu artystycznych wrażeń. Na widowni jest zazwyczaj wielu rodziców i dziadków.

Nic w tym dziwnego, bo muzykujące dzieci chcą pochwalić się swoimi umiejętnościami przed najbliższymi właśnie. Koncert prezentował różnorodne style muzyczne, od klasyki po współczesność.

To muzyczne wydarzenie było też okazją do świętowania nowego roku, ale też przeniesienia się jeszcze w atmosferę świąt Bożego Narodzenia za sprawą kolęd i pastorałek.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.