Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

JUŻ 10 LAT ŚPIEWAJĄ KOLĘDY I PASTORAŁKI [VIDEO]

Organizowanie dużych muzycznych koncertów w kościele Św. Barbary stało się już tradycją. Świątynia ma bowiem dobrą akustykę i dobrze słucha się w niej muzyki. 8 stycznia licznie zgromadzona publiczność wysłuchała w kościele koncertu kolęd w którym wystąpiły doskonale znane naszym widzom formacje muzyczne.

Mowa o Chórze i Zespole Muzyki Dawnej, solistach Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu, Chórze Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Wieluniu i wreszcie Chórze II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Wieluniu.

Koncert kolęd w kościele Św, Barbary był zarazem X – jubileuszowym koncertem, którego głównym organizatorem od początku jest Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu we współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną I st. i II Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka w Wieluniu.

Chórami tak jak zawsze dyrygował Jakub Jurdziński przy współpracy z Jagodą Wojewódką. Akompaniował Zbigniew Szpikowski.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.