Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

UROCZYSTE POŻEGNANIE NA BUDŻETOWEJ SESJI [VIDEO]

Podczas ostatniej i zarazem budżetowej sesji Rady Powiatu miało miejsce uroczyste pożegnanie. Kogo? Odchodzącego na emeryturę Sylwestra Kaczmarka- dyrektora Powiatowego Centrum Usług Wspólnych w Wieluniu. Tak to zazwyczaj jest, że jeśli ktoś odchodzi, to przychodzi ktoś inny.

I tak też jest w tym przypadku. Otóż nowym dyrektorem Powiatowego Centrum Usług Wspólnych został doskonale znany w Wieluniu i regionie Sławomir Kaftan - były wieloletni Skarbnik Powiatu, ale też radny miejski aktualnej kadencji. Kaftan był zastępcą Sylwestra Kaczmarka.

Jeśli zaś chodzi o uchwalenie nowego budżetu powiatu wieluńskiego na nowy 2023 rok to z tą kwestia radni powiatowi uporali się bardzo szybko. Powiat wieluński w nowym roku zaplanował dochody na poziomie nieco ponad 135 milionów złotych. Wydatki wyniosą zaś prawie 142 miliony.

Obszerna relacja z budżetowej sesji Rady Powiatu do zobaczenia u nas w ten weekend w Temacie Tygodnia jak zwykle na zakończenie programu lokalnego naszej stacji. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.