Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BĘDZIE NOWY KOMENDANT W WIELUŃSKIEJ POLICJI

Inspektor Monika Hurko-Nesterowicz nie jest już szefem wieluńskiej policji. Wczoraj w komendzie odbyło się uroczyste zdanie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu w której wziął udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi inspektor Tomasz Olczyk.

Dotychczasowa Komendant Powiatowy Policji w Wieluniu inspektor Monika Hurko-Nesterowicz pożegnała się ze sztandarem i złożyła meldunek o zdaniu stanowiska.

Podczas uroczystości inspektor Tomasz Olczyk wręczając rozkaz personalny o odwołaniu jej ze stanowiska podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz wielki profesjonalizm, jakim wykazała się w kierowaniu wieluńską jednostką, na czele, której stała od 25 lutego 2022 roku.

Inspektor Monika Hurko-Nesterowicz dalszą służbę będzie pełnić jako Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu. Ustępująca Komendant w swoim wystąpieniu dziękowała wszystkim policjantom, pracownikom Policji oraz samorządowcom i współpracującym instytucjom za wsparcie i wkład w realizację zadań związanych z poprawą bezpieczeństwa na terenie powiatu wieluńskiego.

W uroczystości wzięli również udział Starosta Wieluński Marek Kieler, Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa, brygadier Karol Bednarski Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu, Grzegorz Kowalik z Nadleśnictwa w Wieluniu oraz komendanci komisariatów, kadra kierownicza, policjanci i pracownicy wieluńskiej komendy.

 

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.