Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KOLĘDOWANIE Z CZEREMCHĄ W RUDZIE I DĄBROWIE

W niedzielę 8 stycznia Zespół Śpiewaczy Czeremcha zaprezentował koncert kolęd w Kościele pw. Św. Wojciecha w Rudzie. W programie znalazły się kolędy i pastorałki: Mędrcy świata monarchowie, Śpij Jezuniu, Jasna gwiazda nad Betlejem świeciła, Z narodzenia Pana, Szła kolęda w noc grudniową, Kolęda na ten rok, Jezusa narodzonego, Judzka kraina, Śpiewajmy od serca.

Z kolei dwa dni wcześniej Czeremcha wystąpiła z repertuarem kolęd i pastorałek na spotkaniu świątecznym w Dąbrowie, zorganizowanym przez Zarząd Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w tejże miejscowości.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.