Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CAŁY CZAS POMAGAJĄ UKRAINIE

Samorząd województwa łódzkiego organizuje i wysyła pomoc za wschodnią granicę od pierwszych dni wojny. 30 grudnia minionego roku wyprawiono w drogę kolejny transport do zaprzyjaźnionych obwodów w Ukrainie.

Środki higieniczne, śpiwory, karimaty, agregaty prądotwórcze, latarki i apteczki wojskowe, odzież termoaktywna, bluzy, getry, skarpety, artykuły pierwszej potrzeby, czyli wszystko, co może przydać się Ukraińcom na froncie.
 
Niedawno goście z Ukrainy odwiedzili  Łódź przy okazji Europejskiego Forum Gospodarczego, wśród nich był Andrii Kavunets, wiceprzewodniczący Winnickiej Obwodowej Administracji Wojskowej, który dziękował marszałkowi Grzegorzowi Schreiberowi za dotychczasowe wsparcie
 
Gość z Winnicy otrzymał także zapewnienie o kolejnej transzy darów, przygotowywanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. W obwodzie winnickim przebywa wielu uchodźców z innych rejonów Ukrainy i jak podkreślał Andrii Kaveunets, ta pomoc trafia m.in. do nich.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.