Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POKONALI U SIEBIE CHEŁMIEC WAŁBRZYCH [VIDEO]

Trwa punktowa seria siatkarzy WKSu w hali WOSiR. Nie licząc fazy pucharowej sezonu 2020/21 i turnieju półfinałowego o awans do pierwszej ligi rok później, wielunianie w kolejnym dwudziestym siódmym meczu z rzędu nie pozwolili rywalom wyjechać z kompletem punktów, a jedyną drużyną, z którą w tym czasie przegrali pozostaje KS Rudziniec.

W sobotę 19 listopada uprzejmości ze strony wielunian również nie było i podopieczni Bartłomieja Matejczyka pokonali 3:0 KPS Chełmiec Wałbrzych, w setach do siedemnastu, dziewiętnastu i dwudziestu czterech. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że WKSu nie przestały omijać kłopoty kadrowe.

Los nie nie oszczędza zwłaszcza środkowych, co spowodowało, że po kilkutygodniowej przerwie w treningach do zespołu wrócił zawodnik, który sezon 2022/23 praktycznie miał już spisać na straty.

W podsumowaniu konfrontacji warto dodać, że zawodnikiem meczu -już po raz drugi w tym sezonie w Wieluniu - został rozgrywający WKSu Jędrzej Brożyniak. W sobotę 26 listopada wielunianie rozegrają mecz we Włoszczowie z tamtejszym Hetmanem, a do swojej twierdzy wrócą 3 grudnia na rywalizację z Tygrysami Strzelin.

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.