Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

XXIV EDYCJA PROGRAMÓW STYPENDIALNYCH FUNDACJI POWIATU [VIDEO]

24 edycja stypendiów Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego była zarazem pierwszą w całości przygotowaną przez nowy zarząd fundacji na czele z jej prezesem Tomaszem Dawidziakiem. Dawidziak zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Chowisa, który był jej szefem od samego początku.

Stypendialna uroczystość odbyła się w ZS nr 1 w Wieluniu. Nie od dziś wiadomo, że stypendia dla szkolnej młodzieży finansowo wspierają lokalne firmy z Wielunia i powiatu, ale także te z terenu powiatu pajęczańskiego, bo również młodzi ludzie z tego regionu dostają stypendia.

Uczymy się oczywiście dla siebie, ale skoro za dobre wyniki w nauce można jeszcze dostać pieniądze to tym bardziej cieszy szkolną młodzież. Podczas tej szkolnej uroczystości wręczono stypendia w ramach programu: „Równe szanse”.

Przeznaczony jest on dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz stypendia pomostowe dla studentów pierwszego roku z powiatów pajęczańskiego i wieluńskiego.
W sumie przyznano 24 stypendia na łączną kwotę prawie 53 tys. złotych. Spotkanie w trakcie którego nie zabrakło akcentów artystycznych zakończyło się pamiątkowym zdjęciem wszystkich nagrodzonych w tegorocznej edycji stypendiów Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.