Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WAŻNE INFORMACJE DLA SPADKODAWCÓW I SPADKOBIERCÓW [VIDEO]

W ramach akcji „Bezpłatny wykład notariusza na Uniwersytecie III Wieku” Krajowej Rady Notarialnej we współpracy z izbami notarialnymi, w WDK odbyło się spotkanie pn. „Dziedziczenie, czyli o czym spadkodawca i spadkobierca wiedzieć powinien”.

Prelekcję przygotowała notariusz Dorota Mielczarek. Podczas wykładu słuchacze dowiedzieli się o tym, że każdy, wcześniej czy później, zetknie się z problemem dziedziczenia - czy to jako spadkobierca, czy też jako testator, czyli osoba sporządzająca testament.

Z zasadami prawa spadkowego zwykle zapoznajemy się wtedy, gdy myślimy o przekazaniu majątku dzieciom, a także, gdy przychodzi nam załatwiać sprawy spadkowe, gdyż stajemy się spadkobiercami.

Celem akcji „Bezpłatny wykład notariusza na Uniwersytecie III wieku” " jest podnoszenie świadomości prawnej seniorów i wszystkich zainteresowanych osób. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.