Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WSPOMNIENIOWY WIECZÓR STOWARZYSZENIA „PO PROSTU ŻYJ”

W Spółdzielczym Domu Kultury na os. Wyszyńskiego odbył kolejny wieczór poetycki zorganizowany przez Stowarzyszenie „Po prostu żyj” czyli osób z problemem choroby nowotworowej i ich rodzin. Głównym celem spotkania było uczczenie pamięci osób, które zmarły w trakcie walki z chorobą nowotworową.

Zapalone lampy i świece podkreślały nostalgiczny charakter wieczoru. Uroczystość rozpoczęła prezes stowarzyszenia Grażyna Urbaniak - Kopczyńska, odwołując się w poetycki sposób do trudnego tematu śmierci i przemijania.

Był to czas głębokiej refleksji i zadumy, przeplatany poezją i oprawą muzyczną. Zaproszeni goście czyli osoby dotknięte chorobą nowotworową oraz członkowie ich rodzin mogli skosztować przysmaków przygotowanych przez panie z kół gospodyń wiejskich.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.