Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

„KONCERT NIEPODLEGŁOŚCIOWY” W SYRENIE [VIDEO]

Organizatorem koncertu „Koncertu niepodległościowego” który z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbył się kinie „Syrena”  był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu przy współpracy z Wieluńskim Domem Kultury.

W koncercie wystąpili: Chór Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu, Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I st., Chór II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka, Zespół Muzyki Dawnej Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury Sportu w Wieluniu oraz laureaci XXIV Międzypowiatowego Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Pieśni Polskiej.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.