Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DYSKUTOWALI O PROGRAMIE „CIEPŁE MIESZKANIE” [VIDEO]

Podczas ostatniej i zarazem nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej samorządowcy zapoznali się m.in. z programem „Ciepłe mieszkanie”. O programie i jego najważniejszych założeniach opowiadał na sesji Maciej Preś- naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju UM.

Na tym się jednak nie skończyło. Radni w sprawie programu mieli wiele pytań. Do kogo jest on naprawdę adresowany i na co konkretnie można dostać dofinansowanie? Zobacz video. Radni podczas sesji jak już Państwo wiedzą z naszej anteny mówili także o zaopatrzeniu w czarne paliwo i dystrybucji węgla na terenie Gminy Wieluń.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.