Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PATRIOTYCZNE WYSTĘPY NA POPULARNYM FESTIWALU [VIDEO]

Jak zwykle każdego roku przed Świętem Niepodległości w popularnym Domku Harcerza rozbrzmiewają patriotyczne piosenki. To oczywiście za sprawą Międzypowiatowego Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Pieśni Polskiej. W tym roku odbyła się już jego 24 edycja. Festiwal także i w tym roku cieszył się dużym powodzeniem wśród szkolnej młodzieży.

Dowodem na to był fakt, że na tę muzyczną i zarazem patriotyczną imprezę zgłosiło się aż 70 podmiotów muzycznych. W festiwalu każdego roku występują soliści i zespoły. Za oprawę artystyczną wydarzenia odpowiedzialny był Jakub Jurdziński- kierownik artystyczny PMDKiS w Wieluniu. Posłuchajmy i popatrzy jak wyglądały muzyczne prezentacje szkolnej młodzieży.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.