Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POTRZEBUJĄ 2200 TON WĘGLA NA ZIMOWY SEZON [VIDEO]

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej samorządowcy tak jak zawsze pochylili się nad bieżącymi sprawami Gminy Wieluń, w tym aktualnymi i przyszłymi inwestycjami. Podczas posiedzenia mówiono także o nowym sezonie grzewczym i zaopatrzeniu Gminy Wieluń w węgiel.

Ile go potrzeba na cały zimowy sezon tego dowiedzieliśmy się z ust włodarza miasta Pawła Okrasy. Na tym tle ważne jest kolejne pytanie. Czy szkoły podstawowe prowadzone przez Gminę Wieluń, zwłaszcza te wiejskie, nie podłączone do ciepła systemowego będą zimą ogrzane.

Czy nie braknie węgla? Zobacz video. Na tym jednak dyskusja o zabezpieczeniu Gminy Wieluń węgiel na zimę nie skończyła się. Pytano też o jego dystrybucję na terenie gminy, ale nie tylko. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.