Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POCHWALILI SIĘ NOWYM STRAŻACKIM WOZEM [VIDEO]

Starania strażaków ochotników z wieluńskiej jednostki OSP o pozyskanie nowego bojowego wozu trwały wiele miesięcy, droga nie była wcale usłana różami, wręcz przeciwnie, ale w końcu się udało. Trzeba uczciwie przyznać, że powitanie nowego wozu bojowego OSP Wieluń wyglądało bardzo spektakularnie.

Samochód przyjechał do Wielunia, a konkretnie na Plac Legionów w asyście strażackich wozów jednostek OSP z terenu powiatu wieluńskiego. Było więc bardzo głośno i uroczyście zarazem.

Nowe auto do razu wzbudziło duże zainteresowanie mieszkańców Wielunia. Można go było na gorąco zwiedzać, z czego bardzo zadowolone były szczególnie dzieci. A zatem teraz kilka informacji o samym wozie.

Powitanie nowego auta nie obyło się rzecz jasna bez okolicznościowych przemówień, także władz Gminy Wieluń, która poprzez uchwałę Rady Miejskiej dofinansowała zakup samochodu w znacznym stopniu.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.