Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

INTERESUJĄCA PROPOZYCJA DLA MŁODYCH

Masz pomysły, które mogą być realizowane przez samorząd województwa? Lubisz działać społecznie na rzecz swojego regionu? Chcesz popularyzować idee samorządności wśród młodzieży? Weź udział w konkursie na członków Młodzieżowego Sejmiku Województwa Łódzkiego II kadencji.

Ideą Sejmiku Młodzieżowego jest zaangażowanie obywatelskie młodych mieszkańców regionu w życie społeczne i publiczne województwa. W ten sposób radni „dorosłego” sejmiku zapraszają do dialogu na temat przyszłości Łódzkiego młodsze pokolenie. Liczą na ciekawe inicjatywy i świeże spojrzenie zwłaszcza na inwestycje oraz wydarzenia skierowane do młodych odbiorców.

Młodzi radni wybrani zostaną w drodze konkursu. Mogą w nim wziąć osoby, które mają od 14 do 21 lat, mieszkają oraz uczą się lub studiują na terenie Łódzkiego (w publicznej lub niepublicznej, szkole podstawowej, ponadpodstawowej, artystycznej, technicznej albo uczelni wyższej).

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie pisemnej pracy na temat „(Pod)różne Łódzkie – moim zdaniem najciekawsze w Województwie jest…”. Na zgłoszenia prac organizatorzy czekają do 30 listopada 2022 r. (środa) do godz. 15.30. W skład Młodzieżowego Sejmiku wejdzie od 17 do 33 członków wybranych na 2-letnią kadencję.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.