Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ W WIELUNIU [VIDEO]

Jedenaście drużyn rywalizowało w hali WOSiR w ogólnopolskim turnieju piłki ręcznej Masters. Spośród pięciu drużyn żeńskich najlepszą kolejny raz okazała się Skra Warszawa. Natomiast w turnieju sześciu zespołów panów pierwsze miejsce zajęli gospodarze z MKSu Oldboys Wieluń, którzy już w swoim pierwszym meczu pokonali minimalnie 8:7 Dzika Warszawa.

Miało to decydujący wpływ na kolejność drużyn na symbolicznym podium. Zespół ze stolicy pozostałe mecze bowiem również wygrał i zajął drugie miejsce, a na trzeciej pozycji uplasowała się Pogoń Zabrze.

Poza poziomem sportowym, tradycyjnie już gospodarze zaimponowali również jako organizatorzy zawodów, zbierając zewsząd wyrazy uznania. I to zarówno ze strony rywali z innych miast, jak i zaproszonych gości, którzy licznie stawili się na ceremonii oficjalnego otwarcia turnieju.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.