Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WRÓCILI NA ZWYCIĘSKĄ ŚCIEŻKĘ [VIDEO]

Po przegranej w pięciu setach z KSem Rudziniec siatkarze WKSu wrócili na zwycięską ścieżkę. W niedzielne popołudnie pokonali bowiem w hali WOSiR Start Namysłów 3:0, w setach do jedenastu, dwunastu i siedemnastu. Był to mecz bez historii, który trwał zaledwie 67 minut.

Kibice ze zdziwieniem patrzyli na poczynania gości, dziwiąc się jednocześnie, w jaki sposób drużyna o umiejętnościach graczy ligi TKKF rywalizuje na poważnie w drugiej lidze.

W sobotę 5 listopada zarówno siatkarzy MKSu, jak i piłkarzy ręcznych MKSu ponownie będzie można obejrzeć w hali WOSiR. O godzinie piętnastej MKS rozpocznie mecz z Nielbą Wągrowiec, a o dziewiętnastej na główną płytę wyjdą siatkarze WKSu i Bielawianki Bielawa. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.