Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PYTANIA O OBOWIĄZKI I ROLĘ STRAŻY MIEJSKIEJ [VIDEO]

„W służbie człowiekowi” to cykl spotkań organizowanych przez MiG Bibliotekę Publiczną z myślą o dzieciach. Tym razem gościem książnicy był komendant Straży Miejskiej, Jarosław Surma.

W spotkaniu aktywnie uczestniczyły dzieci z Przedszkola nr 1, które chętnie zadawały pytania i dyskutowały na tematy dotyczące obowiązków i roli Straży Miejskiej w Wieluniu.

Ponadto dzieci dowiedziały się m. in. jak należy bezpiecznie przechodzić przez jezdnię i wysłuchały fragmentu książki Joanny Krzyżanek „Zasady bezpieczeństwa nie tylko dla przedszkolaków”.
Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem, a następnie dzieci miały okazję obejrzeć z bliska służbowy samochód, którym na co dzień poruszają się funkcjonariusze Straży Miejskiej w Wieluniu. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.