Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POZOSTAJĄ NIEPOKONANI W TYM SEZONIE [VIDEO]

Ligowe zaległości odrobili piłkarze ręczni MKS-u w Lidze Centralnej. Podopieczni Grzegorza Garbacza pozostają niepokonani w hali WOSiR w tym sezonie, odnosząc w drugim meczu u siebie drugie zwycięstwo. Wygrana 26:20 z Padwą Zamość nie mówi jednak wszystkiego, gdyż mecz przez ponad pięćdziesiąt minut był bardzo wyrównany.

Zwłaszcza do przerwy obie drużyny nie grzeszyły skutecznością w ataku i w głównej mierze dzięki bramkarzowi Jakubowi Chuciowi wielunianie przegrywali po pierwszych trzydziestu minutach zaledwie 7:9. Po najsłabszej z połów w historii występów na zapleczu ekstraklasy przed drugą odsłoną trudno było być optymistą.

Na szczęście gospodarze szybko odrobili dwubramkową stratę i to oni od 35-ej minuty byli na prowadzeniu. Przez ponad kwadrans nie potrafili jednak powiększyć przewagi do choćby trzech bramek. Jednak kiedy już to uczynili, wychodząc na prowadzenie 21:18, poszli za ciosem i po minucie było już 23:18.

Takiej przewagi nie byli już w stanie zaprzepaścić i choć gra w całym meczu pozostawiała sporo do życzenia, to zwycięstwo 26:20 nie było zagrożone. Mecz z Padwą było zaległym spotkaniem z pierwszej kolejki, a w sobotę 22 października wielunianie znowu zagrali u siebie, podejmując w hali WOSiR Zagłębie Sosnowiec. Obie drużyny zgromadziły w czterech meczach po sześć punktów. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.