Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BEZPŁATNE BADANIE PRZESIEWOWE W PORADNI [VIDEO]

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wieluniu we współpracy z pięcioma uniwersytetami w kraju rozpoczęła realizację bezpłatnych badań przesiewowych w ramach innowacyjnego projektu w zakresie oceny funkcjonalnej.

Projekt jest dedykowany przede wszystkim dzieciom, ale również wszystkim osobom, które dziećmi się zajmują na każdym poziomie rozwojowym. W ramach tego przedsięwzięcia będą prowadzone bezpłatne badania przesiewowe.

Ogólnokrajowe badania i obserwacje wskazują na coraz większą liczbę dzieci z różnego typu zaburzeniami rozwojowymi. Program ma na celu jak najszybsze wychwycenie nieprawidłowości w rozwoju małych dzieci.

Długoterminowe skutki nierozpoznanych odpowiednio wcześnie nieprawidłowości towarzyszą dziecku we wszystkich sferach rozwoju, w późniejszym etapie jego funkcjonowania, dlatego tak ważne jest wdrożenie tego projektu.  

Na bezpłatne badania rodzice mogą zapisywać swoje dzieci w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej pod numerem telefonu 798- 680- 170. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.