Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

„ROMANTYCZNOŚĆ Z MISTRZEM ADAMEM” W SYRENIE [VIDEO]

Poezję Adama Mickiewicza w nietypowej aranżacji country i bluesa można było usłyszeć podczas koncertu zorganizowanego przez Muzeum Ziemi Wieluńskiej w Kino-Teatrze „Syrena”. Na scenie wystąpili Bożena i Lech Makowieccy oraz Leszek Bolibok.

Lech Makowiecki przed laty odkrył na nowo wiersze poety i nadał im drugie życie pisząc do nich muzykę. Podczas koncertu można było usłyszeć nie tylko podręcznikowe utwory Adama Mickiewicza, ale również te nieco lżejsze, szczególnie z młodych lat wieszcza. Koncert „Romantyczność z Mistrzem Adamem” wpisywał się w obchody Roku Romantyzmu Polskiego 2022.
  

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.