Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

UROCZYSTE SPOTKANIE W ODNOWIONEJ SZKOLE [VIDEO]

Dzień Edukacji Narodowej obchodzono także w Gminie Wieluń. Specjalną uroczystość z udziałem władz miasta, nauczycieli i zaproszonych gości zorganizowano tym razem w SP w Kurowie. Oczywiście nie zabrakło wyróżnień i nagród dla nauczycieli przyznanych przez burmistrza Wielunia.

Podstawówka w Kurowie co warto podkreślić została ostatnio gruntownie odnowiona za prawie milion złotych. Na potrzeby szkoły zaadoptowano pomieszczenia mieszkalne. Co w nich urządzono? Zobacz video.

Gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej zakończyła się okolicznościowym programem artystycznym. W roli głównej wystąpili oczywiście uczniowie kurowskiej podstawówki. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.