Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z UDOGODNIENIAMI DLA PIESZYCH I ROWERZYSTÓW [VIDEO]

Głównym tematem plenerowego briefingu władz powiatu, posła Rychlika oraz mieszkańców zorganizowanego na ulicy Jagiełły była właśnie generalna przebudowa tejże ulicy prowadzącej do strefy przemysłowej Wielunia i znajdujących się tam zakładów.

Starostwo powiatowe otrzymało bowiem promesę w wysokości 12 mln złotych przeznaczoną na ten cel. Pieniądze pochodzą z piątej edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych, dedykowanej rozwojowi stref przemysłowych.

Oprócz generalnej przebudowy samej ulicy, która będzie dostosowana do ruchu ciężkich samochodów powstanie tutaj także ciąg pieszo- rowerowy. Takiego jak wiadomo teraz tutaj nie ma, ale to się oczywiście zmieni z korzyścią przede wszystkim dla mieszkańców ulicy Jagiełły.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.