Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MASZEROWALI SZLAKIEM WOJNY OBRONNEJ [VIDEO]

Muzeum Ziemi Wieluńskiej wraz ze Stowarzyszeniem Historycznym Bataliony Obrony Narodowej SHBON oraz Nadleśnictwem Wieluń  zorganizowało VI Marsz Nadwarciańskim Szlakiem Wojny Obronnej.

Na trasie marszu od Krzeczowa do Niżankowic znalazł się m.in.  przedwojenny poligon w Więcławach i okopy. Podczas tej lekcji historii w terenie omówiono też temat przygotowań linii obronnych przez wojsko polskie latem 1939 r. oraz stanowisk polskiej artylerii rozlokowanej w okolicach Niżankowic. Marsz zakończono ciepłym posiłkiem z kuchni polowej. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.