Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WIĘKSZE KOSZTY Z POWODU KORONAWIRUSA [VIDEO]

Na  sesji Rady Powiatu podsumowano m.in. okres pandemii w wieluńskim szpitalu, kiedy to w lecznicy funkcjonował specjalny, covidowy oddział. Teraz jest spokojnie, ale wcześniej było trudno. Pandemia koronawirusa znacznie wpłynęła na kondycję finansową wieluńskiego szpitala.

W dalszej części szpitalnej dyskusji mówiono też ratownictwie medycznym, położnictwie i personelu medycznym. Lekarzy w szpitalu na szczęście nie brakuje, od lipca w placówce jest nowy zespół internistów, 8 rezydentów i dwóch stażystów. W szpitalu pracuje też dwóch ukraińskich medyków. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.