Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W ROLI GŁÓWNEJ SZKOLNICTWO I INWESTYCJE NA DROGACH [VIDEO]

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu samorządowcy dyskutowali głównie o bieżących sprawach i wieluńskiej lecznicy. Na początek oświata i pytania dotyczące tej bardzo ważnej dziedziny, wszak powiat prowadzi szkoły średnie, a sytuacja finansowa szkół nie jest aż tak różowa.

Chodzi oczywiście o podwyżki i dodatki dla nauczycieli. W dalszej części obrad radni pytali też o drogi. Inwestycji na powiatowych szlakach jest ostatnio jak wiemy całkiem sporo, mimo wszystko jest jeszcze w tym względzie wiele spraw do załatwienia a mowa tu m.in. o inwestycjach w sprzęt Powiatowego Zarządu Dróg. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.