Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O SEZONIE GRZEWCZYM, INWESTYCJACH I NOWEJ RADZIE [VIDEO]

Przegląd informacji ze spółdzielczego podwórka zaczynamy od omówienia Walnego Zgromadzenia Członków WSM, które odbywało się na początku września. Spółdzielcy na zebraniach udzielili m.in. zarządowi WSM absolutorium oraz zdecydowali o podziale wypracowanej za ubiegły rok nadwyżki bilansowej.

Wybierano też członków do nowej Rady Nadzorczej. Rada oczywiście już jest, ukonstytuowały się komisje działające przy radzie, wybrano też przewodniczącego składu. Kto nim został? Zobacz video. A teraz o sezonie grzewczym. Na razie tym minionym, bowiem niebawem do mieszkańców spółdzielczych zasobów trafią rozliczenia za zużyte ciepło.

Poprzedni nie był oczywiście tak drogi jak będzie ten obecny. Czy zatem mieszkańcom udało zaoszczędzić się na centralnym ogrzewaniu? Nowy sezon grzewczy jak wiemy nie będzie tani. Warto więc bardzo racjonalnie korzystać z systemowego ciepła.

Kilka wskazówek jak to robić, by nie wpędzić się w duże koszty na pewno się przyda. Spółdzielnia jak co roku prowadzi też na osiedlach mieszkaniowych różnego rodzaju inwestycje.

Te najważniejsze dotyczyły ostatnio nie tyle samej sieci ciepłowniczej co systemu przesyłu do mieszkań ciepłej wody. Podjęte działania spowodowały w tym względzie spore oszczędności. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.