Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

OKRĄGŁY JUBILEUSZ POPULARNEJ „PIĄTKI” [VIDEO]

W Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich zorganizowano uroczystość z okazji jubileuszu 60-lecia istnienia tej placówki. W wydarzeniu wzięli udział m. in. emerytowani i obecni nauczyciele, dyrektorzy tej szkoły, jej absolwenci, uczniowie oraz przedstawiciele władz miasta i powiatu.

Jubileuszowa uroczystość była okazją do wspomnień i wyjątkowego spotkania w tak licznym gronie. W trakcie uroczystości płynęły kolejno liczne życzenia od zaproszonych gości.

Wszyscy życzyli wieluńskiej piątce dalszych sukcesów, a absolwenci wspominali swoich nauczycieli i minione lata spędzone w tej szkole. Z okazji jubileuszu z wyjątkowo atrakcyjną częścią artystyczną wystąpili uczniowie tej placówki. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.