Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWE TWARZE W ZESPOLE SIATKARZY [VIDEO]

Efektownie zainaugurowali drugoligowy sezon siatkarze Wieluńskiego Klubu Sportowego. W pierwszej kolejce, po meczu trwającym niecałego osiemdziesiąt minut, pokonali Gwardię Wilczyce 3:0, w setach - do dziewiętnastu, dwudziestu trzech i dwudziestu dwóch.

Nie licząc samych końcówek drugiej i trzeciej odsłony, mecz był jednostronny, a wygrana z beniaminkiem drugoligowych rozgrywek w żadnym momencie niezagrożona.

Jeśli chodzi o nowe twarze w zespole WKSu, w największym wymiarze wystąpił pierwszy rozgrywający, który - co ciekawe - bardzo dobrze zastąpił na tej pozycji obecnego szkoleniowca drużyny.

W drugiej kolejce trzeciej grupy wielunianie gościć będą w Strzelcach Opolskich, gdzie w sobotę podejmie ich tamtejsza Zaksa. Z kolei do hali WOSiR wrócą 15 października, gdy o godzinie osiemnastej rozpoczną rywalizację z drugim z drugoligowych beniaminków - KS Rudziniec.

 

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.