Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O BIEŻĄCEJ PRACY SPÓŁEK I NOWYCH INWESTYCJACH [VIDEO]

Informacjami z działalności spółek w których udziały ma Gmina Wieluń radni każdego roku interesują się dość szczegółowo. Nie inaczej było i tym razem. Na początek Energetyka Cieplna i pytania o nowy sezon grzewczy. W zasadzie radni zadali prezesowi Bednarskiemu wiele takich pytań na które odpowiedzi z naszej anteny już padły.

Chodzi oczywiście o ceny ciepła, zaopatrzenie w węgiel i nowy kocioł na biomasę, który w ciepłowni ma ruszyć pod koniec października. Pytano również o  Przedsiębiorstwo Komunalne.

Firma tak jak WSM administruje lokalami mieszkalnymi i rzecz jasna zajmuje się szeroko pojętą gospodarką, a tym przypadku chodzi o PSZOK, wysypisko i kompostownię- najnowszą inwestycję komunalnej. A skoro jesteśmy przy inwestycjach to pytano również o najnowsze plany firmy właśnie w tym względzie.

A zatem jak to będzie w najbliższym czasie? Na pytania radnych odpowiadał prezes PK Tomasz Kulicki. Zobacz video. Został nam jeszcze TBS, czyli będzie o mieszkalnictwie. Firma w sumie nie tak dawno zapowiadała budowę nowych bloków mieszkalnych. Czy nadal podtrzymuje tę decyzję? Pytał o to radny Tomasz Akulicz.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.