Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MALOWANIE DAJE JEJ ENERGIĘ, RELAKS I ZADOWOLENIE [VIDEO]

Pierwszą wystawę malarską Gabrieli Cheby o tym samym tytule „…naprawdę jaka jesteś…” otwarto przed rokiem w domu kultury w Praszce. Obecnie obrazy przedstawiające portrety kobiet można podziwiać w wieluńskiej bibliotece powiatowej.

Gabriela Cheba na co dzień pracuje w handlu. Plastyką interesowała się od najmłodszych lat. Rozwijała swoją pasję w kierunku malarstwa. Pierwsze prace, głównie martwa natura i abstrakcja, powstały w technice olejnej.

Po długoletniej przerwie powróciła do malowania, które daje jej energię, relaks i zadowolenie. Eksponowane na wystawie prace namalowane są akrylami. Portrety kobiece Gabrieli Cheby można oglądać w galerii biblioteki powiatowej do końca października.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.