Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZE WSPÓLNĄ MODLITWĄ O POKÓJ NA UKRAINIE I CAŁYM ŚWIECIE [VIDEO]

„I ślubuję Ci” to słowa przewodnie tegorocznego „Marszu dla życia i rodziny” organizowanego przez fundację „Świetna Rodzina”. Marsz rozpoczął się na placu przy kościele św. Stanisława w Wieluniu.  Kolejno korowód  przeszedł ulicami Wielunia i dotarł do wieluńskiej Fary, gdzie odbył się koncert zespołu „Sąsiedzi plus”.

Modlitwę zainaugurował  biskup Andrzej Przybylski, najważniejszym przesłaniem spotkania było podkreślenie wartości życia oraz wartości i świętości rodziny. Na zakończenie uczestnicy marszu wzięli udział we wspólnej modlitwie o pokój na Ukrainie i całym świecie, tym razem w kościele św. Józefa w Wieluniu.

Uczestnicy marszu zostali obdarowani białymi balonami. Ponadto ważnym jego punktem była prelekcja na temat wartości polskiej kultury, dziedzictwa narodowego i rodziny. W marszu wzięły udział całe rodziny, dziadkowie, młodzi ludzie,ale także członkowie Szkoły Nowej Ewangelizacji oraz Rycerze Kolumba. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.