Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAPRASZAJĄ W NIEDZIELĘ NA KRYTERIUM

52. Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie, którego organizatorami są Gmina Wieluń oraz Międzygminny Ludowy Klub Sportowy Wieluń odbędzie się w najbliższą niedzielę 25 września w centrum Wielunia. Tegoroczna edycja będzie jednocześnie Finałem Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym. Start zawodów zaplanowano na godz. 10.00, kiedy na trasie pojawią się najmłodsi (żak/żaczka).

O 10.20 początek rywalizacji młodziczek, o 10.40 młodzików, o 11.10 juniorek młodszych, o 11.40 juniorów młodszych, o 12.30 Elity Kobiet, Orliczek i juniorek, o 13.20 juniorów, a o 14.30 Elity i Orlików. Na 15.30 zaplanowano wyścig w kategorii masters i amatorów, a imprezę zakończy start przedszkolaków o 16.00.

W związku z organizacją Kryterium nastąpią utrudnienia w ruchu w centrum miasta. Całkowicie wyłączone z ruchu kołowego zostaną ulice, którymi przebiegać będzie trasa wyścigu, tj. Plac Legionów, Plac Kazimierza Wielkiego. Królewska, Krakowskie Przedmieście (między rondami), Reformacka, Zamenhofa i Narutowicza.

 

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.