Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NAJNOWSZA WERSJA SZCZEPIONKI JUŻ W WIELUNIU [VIDEO]

Ruszyły szczepienia drugą dawką przypominającą przeciw koronawirusowi. Nowa wersja szczepionki ma skład dostosowany do zapewnienia szerszej ochrony przeciw COVID-19, uwzględniającej wariant Omikron. Może być podawana jako dawka przypominającą osobom w wieku 12+, które wcześniej zostały zaszczepione co najmniej w schemacie podstawowym.

Wieluńscy lekarze nie spodziewają się jednak ogromnego zainteresowania szczepieniami. Przynajmniej tak jest na razie. Pierwsze szczepienia przeciw COVID- 19 jak widać na naszych archiwalnych zdjęciach przyciągały prawdziwe tłumy chętnych. W Wieluniu można szczepić się praktycznie we wszystkich przychodniach POZ. Zachęcamy również wszystkich do szczepienia się przeciw grypie. Mamy już sezon przeziębień, warto o tym pomyśleć. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.