Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SMAKI REGIONU NA FRANCISZKAŃSKIM JARMARKU [VIDEO]

Kolejna edycja Jarmarku Franciszkańskiego odbyła się po dwuletniej, pandemicznej przerwie. Duża frekwencja na jarmarku to dowód na to, że mieszkańcy miasta bardzo już stęsknili się za atrakcjami przygotowanymi przez Ojców Franciszkanów. A tych jak zawsze było bardzo wiele.

Podczas jarmarku mówiono też o tajnikach kuchni franciszkańskiej. W imprezę w tym roku mocno zaangażowała się też Fundacja Made in Wieluń. Na Jarmarku tak jak zawsze były stragany z rękodziełem, stoiska gastronomiczne, swojskie jadło, napitki, pierogi franciszkańskie i smakołyki z kuchni klasztornej.

Nie zabrakło także bogatej oferty kół gospodyń wiejskich. Powodzeniem cieszyły się również słodkie wypieki i pachnący chleb. Plenerowe spotkanie co oczywiste miało także wymiar duchowy i artystyczny zarazem. To za sprawą występu zespołu "Pokorni" oraz Magdy Anioł i Adama Szewczyka. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.