Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PODSUMOWALI NA WALNYM MINIONY ROK W SPÓŁDZIELNI [VIDEO]

Walne Zgromadzenie Członków WSM  podzielone na 5 części odbywało się tym razem w pierwszym pełnym tygodniu września, od 5 do 9. Na zebraniach z mieszkańcami omawiano oczywiście sprawozdanie z działalności za miniony rok. Kondycja finansowa spółdzielni liczącej na koniec minionego roku 5732 członków jest dobra.

Zadłużenie z tytułu zaległości w opłatach systematycznie spada na przestrzeni ostatnich lat. W trakcie walnego zgromadzenia WSM nie zabrakło także sprawozdania z działalności RN WSM, która zakończyła w tym roku swoją trzyletnią kadencję.

Na zebraniach wybierano zatem przedstawicieli do nowej RN firmy. Ciało nadzorcze WSM składa się z 15 osób. Z kolei wiceprezes zarządu WSM Marian Ogiela omawiał na zebraniach sprawozdanie z wykonania uchwał i wniosków podjętych przez Walne Zgromadzenie Członków rok temu.

Spółdzielcy na zebraniach udzielili m.in. zarządowi WSM absolutorium oraz zdecydowali o podziale wypracowanej za ubiegły rok nadwyżki bilansowej o której na początku września mówił w naszym programie prezes Robert Kaja.

W tym tygodniu zebrało się Kolegium Walnego Zgromadzenia, które autoryzowało treść podjętych uchwał. Tegoroczne walne zgromadzenie członków WSM podsumujemy niebawem w programie lokalnym naszej stacji.

Z kolei skład nowej RN firmy zostanie opublikowany na stronie internetowej spółdzielni. W najbliższych planach oczywiście też pierwsze posiedzenie nowej rady na którym zostanie wybrany przewodniczący składu.  Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.