Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DO ZOBACZENIA W TVK WSM [VIDEO]

W ten weekend na antenie stacji TVK WSM dłuższa relacja z ostatniej sesji Rady Miejskiej, która odbyła się ostatniego dnia sierpnia. Radni mocą uchwał zatwierdzili zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2022-2032 oraz w budżecie Gminy Wieluń na 2022 rok. W tym kontekście wrócono tak naprawdę nie wiadomo który już raz do sprawy budowy hali sportowej przy SP nr 5.

Inwestycja niebezpiecznie oddala się w czasie. Rozpatrzono też uchwałę w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz kredytu na pokrycie deficytu budżetowego a także uchwały w sprawie udzielenia dotacji celowej w 2022 r. na pomoc finansową dla Powiatu Wieluńskiego.

Mowa też była o zaciągnięciu pożyczki długoterminowej w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Relacja z sesji jak zwykle w Temacie Tygodnia na zakończenie naszego programu. Zapraszamy zaraz po kulturze. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.