Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPRAWDZIAN UMIEJĘTNOŚCI TECHNICZNO- TAKTYCZNYCH [VIDEO]

W powiatowych zawodach sportowo – pożarniczych wzięły udział 43 drużyny wyłonione w rywalizacji na szczeblu gminnym oraz jednostki z powiatu wieluńskiego włączone do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego.

W zawodach rywalizowały drużyny seniorskie mężczyzn i kobiet oraz drużyny młodzieżowe dziewcząt i chłopców, dla których przygotowano specjalne konkurencje.

Zawody zorganizowane na stadionie miały na celu podsumowanie działalności doskonalenia pożarniczego jednostek OSP jak również integrację środowiska strażackiego oraz zaprezentowanie umiejętności techniczno – taktycznych. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.