Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW WSM [VIDEO]

Już od poniedziałku w zasobach WSM odbywają się kolejne Walne Zgromadzenie członków spółdzielni. Jak zwykle jest one podzielone na pięć części co oznacza, że mieszkańcy spółdzielczych zasobów będą w swoich lokalizacjach osiedlowych uczestniczyć w spółdzielczych zebraniach.

Tak jak w latach poprzednich członkowie spółdzielni na zebraniach podejmą też decyzję o podziale nadwyżki bilansowej, w tym przypadku za 2021 rok. Ta na szczęście jest pomimo coraz trudniejszej sytuacji i systematycznie wzrastających kosztów.

I jeszcze o nowym sezonie grzewczym. Ten po raz kolejny będzie znacznie droższy, ale jak wiemy takie mamy realia związane z bardzo dużymi podwyżkami cen węgla, ale też opłat za emisję CO2. Po raz kolejny uspokajamy też, że węgla na zimę ciepłowni raczej nie zabraknie i to w obecnej sytuacji jest bardzo dobra wiadomość, choć będzie jeszcze jedna korekta taryf ciepła obowiązujących jak wiemy od lipca tego roku. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.