Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SESJA RADY MIEJSKIEJ [VIDEO]

W ten weekened na antenie stacji TVK WSM pierwsza część relacji z ostatniej sesji Rady Miejskiej. Była w niej m.in. mowa o skardzie mieszkańca Wielunia, która dotyczyła kwestii usytowania w mieście wiat przystankowych. Radni dużo czasu poświęcili też dyskusji o bieżących i przyszłych inwestycjach na terenie miasta i Gminy Wieluń.

Wiele z nich na pewno nie będzie zrealizowanych w tym roku, w związku z czym trzeba było dokonać korekty WPF na lata 20222032. W tym kontekście po raz kolejny mówiono o budowie hali sportowej przy SP nr 5. Przed nami kolejne podejście do ogłoszenia trzeciego już przetargu na jej budowę. Czy inwestycja ma szansę na realizację? Ponad dwugodzinna relacja z posiedzenia jak zwykle na koniec naszego programu w Temacie Tygodnia. Zapraszamy zaraz po kulturze.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.