Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

„W SŁUŻBIE CZŁOWIEKOWI” - PROJEKT MiG BP [VIDEO]

Tym razem spotkanie dotyczyło bezpiecznego podróżowania koleją. XI edycja kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd” wpisała się w cykl wydarzeń  „W służbie człowiekowi” organizowanych przez miejską książnicę. W czytelni biblioteki odbyło się spotkanie dla dzieci z placówek WSM z udziałem pracowników PKP Polskich Linii Kolejowych.

Tematem spotkania było bezpieczeństwo podróżujących koleją. Dzieci poznały m. in. zasady chroniące kierowców przed nieszczęśliwymi zdarzeniami. Oprócz prelekcji uczestnicy spotkania obejrzeli film edukacyjny o bezpiecznym przejeździe przez tory.

Dzieci z chęcią uczestniczyły w dyskusji oraz w konkursie dotyczącym przepisów drogowych. Każdy z gości otrzymał torbę z gadżetami od PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. W październiku odbędzie się kolejne spotkanie w ramach akcji „W służbie człowiekowi”.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.