Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WIELUŃ W HOŁDZIE WARSZAWSKIM POWSTAŃCOM [VIDEO]

Wieluńskie obchody związane z 78. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego odbyły się pod pod pomnikiem rtm. Witolda Pileckiego. Wzięły w nich udział władze miasta, powiatu, poseł Ziemi Wieluńskiej, harcerze i mieszkańcy miasta.

W okolicznościowych przemówieniach nawiązano do wojny w Ukrainie i walki naszych wschodnich sąsiadów  o ojczyznę w porównaniu do tego jak przed laty o swoje miasto walczyli warszawiacy.

Zaproszeni goście wraz z władzami pod pomnikiem rotmistrza Witolda Pileckiego złożyły okolicznościowe wiązanki kwiatów. Warto w tym miejscu zauważyć, że na Placu Legionów można oglądać plenerową wystawę zatytułowaną Wieluńskie Ślady Powstania 1944.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl