Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SESYJNA DYSKUSJA NAD WOTUM ZAUFANIA [VIDEO]

Absolutoryjna sesja Rady Miejskiej nie była krótka. Głosowanie nad wotum zaufania i udzieleniu absolutorium burmistrzowi Wielunia za miniony rok poprzedziła długa, wielowątkowa dyskusja samorządowców. Wszystko zaczęło się od omówienia przez włodarza miasta raportu o stanie Gminy i w tym kontekście najważniejszych jego założeń.

Oczywiście po wystąpieniu Okrasy nie zabrakło dyskusji w sprawie. Rozpoczął ją radny Robert Duda z ugrupowania Łączy nas Wieluń. Dyskusję kontynuowano dalej. W jej trakcie nawiązano też do słynnej już gali MMA, którą Paweł Okrasa chciał zorganizować w naszym mieście.

Temat gali zaistniał w ogólnopolskiej świadomości, niestety w negatywnym kontekście. Ostatecznie, po prawie trzygodzinnej dyskusji radni głosowali w sprawie wotum zaufania dla burmistrza Okrasy. Jego wynik, jak za chwilę się okaże nie był wcale taki jakiego oczekiwałby Paweł Okrasa.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl