Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WAKACYJNA SCENA KONCERTOWA W PARKU [VIDEO]

Ostatni tego lata muzyczny weekend w mieście rozpoczął się od koncertu naszej lokalnej formacji czyli zespołu Projekt B. Muzycy mają w swoim repertuarze wiele przebojów doskonale znanych nie tylko wieluńskiej publiczności. Podczas sobotniego koncertu wykonali m.in. hity z repertuaru takich zespołów jak Toto, Dżem czy Brekaut. Koncert bardzo się podobał.

Podczas godzinnego występu usłyszeliśmy też bodaj największy przebój zespołu Rezerwat. Gwiazdą ostatniego koncertowego weekendu w Parku Żwirki i Wigury był z kolei Michał Sołtan, który wraz ze swoimi muzykami wystąpił w artystycznym programie „Lubię wracać tam gdzie byłem już” z muzyką m.in. Wodeckiego, Sinatry i Louisa Amstronga.

Michał Sołtan pochodzi ze stolicy. Uwielbia fuzję muzyki pop/rock/funk/jazz. Wypracował swój niepowtarzalny i charakterystyczny styl oraz brzmienie. Związany twórczo z Warszawą i Sopotem. To także członek Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego oraz Polskiej Rady Muzycznej.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl