Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CHCĄ KRZEWIĆ IDEĘ OPIEKI FARMACEUTYCZNEJ

Dziś w Wieluniu rozpoczyna się wakacyjny cykl darmowych konsultacji lekowych przeznaczonych dla seniorów. Darmowe konsultacje farmaceutyczne będą odbywać się w każdy wtorek w sierpniu w godz. 17:00-20:00. Zajmie się tym grupa farmaceutów, która chce krzewić ideę opieki farmaceutycznej również w naszym regionie. Na czym to będzie polegać? Czytaj dalej.

Opieka farmaceutyczna będzie obejmować przegląd stosowanych leków i suplementów diety pod kątem interakcji, ich właściwego stosowania, ewentualnego powielania się tych samych substancji w różnych lekach, a także zwłaszcza w kwestii leków bez recepty i suplementów samej zasadności ich stosowania.

Konsultacje będą prowadzone przez magistrów farmacji, ale całkowicie niezależnie od którejkolwiek apteki, tak by móc się skupić na minimalizacji używania leków i suplementów diety. Konsultacje przeznaczone są w szczególności dla seniorów po 60 roku życia.

Jeśli jednak w dowolnym wieku pacjent przyjmuje więcej niż 10 różnych leków (zarówno na receptę i bez recepty) i suplementów diety farmaceuci chętnie skonsultują od strony farmaceutycznej jego leczenie.

Cykl konsultacji w każdy wtorek sierpnia jest darmowy, zapisy można dokonywać mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (pozostawiając swój nr telefonu oraz imię i nazwisko) bądź SMSem o treści "KONSULTACJE Imię Nazwisko" na nr 663-211-112. Dane będą użyte tylko do celu umówienia darmowej konsultacji.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl