Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MILIONOWE DOTACJE NA INFRASTRUKTURĘ SPORTOWĄ [VIDEO]

Kolejne spotkanie posła Rychlika, władz powiatu i wójtów z terenu powiatu wieluńskiego zorganizowano w ramach finału trzeciej już edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych Rządowego Funduszu Polski Ład. Tym razem odbyło się ono w Rudzie. Nie bez powodu.

To właśnie Ruda okazała się największym beneficjentem tej edycji programu otrzymując w sumie 4,5 miliona złotych. Generalnie w tym rozdaniu pieniądze trafiły do miejscowości w których przed laty były PGR- y. W ramach tej dużej dotacji w Rudzie zostanie gruntownie zmodernizowana ul. Św. Wojciecha oraz boisko sportowe.

Nie dziwiła więc podczas spotkania obecność  sportowców z Piasta Ruda. Dofinansowanie wynosi 98% inwestycji. Pozostałe dwa muszą dołożyć już gminy. Ale na tym oczywiście się nie skończyło. Dofinansowania do sportowych inwestycji na swoim terenie otrzymały też gminy Czarnożyły, Biała, Mokrsko, Konopnica oraz Gmina Wieluń.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl