Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WAKACYJNE ZAJĘCIA W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ

W ramach wakacyjnych zajęć w Miejskiej Bibliotece w odbyły się warsztaty robienia świec. Na początku dzieci wysłuchały krótkiej historii o świecach i sposobach tworzenia ich w dawnych czasach. Zadaniem dzieci było ozdobienie szklanych słoiczków wg własnego pomysłu.

Za pomocą dostępnych materiałów uczestnicy spotkania wyczarowali przepiękne pojemniki do świec, w których umieścili knot a następnie zapełnili szkło parafiną.

Na koniec przy zgaszonym świetle stworzyliśmy miły nastrój zapalając własnoręcznie zrobione świece. Komponenty do zrobienia świec dostarczyła Gala Poland Sp. z o.o.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl